Informācija par Liepājas pusmaratona EXPO

Liepājas pusmaratona nedēļa ir klāt un viens no aktuālākajiem jautājumiem uz dalībnieku lūpām noteikti ir: “Kur izņemt numuru?”. Tad par to arī tālāk.

11. Aprīlis: Rīgā, SPORTLAND veikalā tirdzniecības centrā DOMINA SHOPPING.

Tiem dalībniekiem, kas dzīvo Rīgā vai 11. aprīlī jebkādu apstākļu rezultātā viesojas mūsu Galvaspilsētā būs iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo, jo tirdzniecības centra Domina Shopping telpās un konkrētāk Sportland veikalā aizvadīsim pirmo EXPO dienu. Savu numuru varēsi izņemt no plkst. 15.00 līdz pat 20.00 (pretēji Taviem labākajiem dzīves uzskatiem un filozofijai, kas diktētu, lai ierodies jau laicīgi, ņem vērā, ka ātrāk pie numura tikt nevarēs un numuri nebeigsies arī, ja ieradīsies dažas minūtes pirms 20.00, līdz ar to, aicinām nesteigties un izvēlēties sev ērtāku laiku nevis obligāti ātrāku.)

Savai ērtībai – izvēlies sev labāko numura izņemšanas laiku, nevis ātrāko pieejamo.

12. Aprīlis: Liepājā, LIELAIS DZINTARS koncertzālē.

Tikšanās laiks nemainīgs – no plkst. 15.00 līdz 20.00, bet vieta gan šoreiz pavisam cita, jau Kurzemē, jau Liepājā. Noteikumi visi tie paši, nāc kad ērti, izņem numuru (nekautrējies uzņemt arī kādu foršu foto savam instagram storijam) un sāc jau likt kopā savu starta komplektu.

Ja neesi vēl paguvis reģistrēties, izdari to vēl pirms EXPO, lai sanāk izdevīgāk

13. Aprīlis: LIELAIS DZINTARS koncertzālē.

Pasākuma dienā numurus būs iespējams saņemt no plkst. 09.00 līdz pat 30 minūtēm pirms sava starta. Šajā dienā gan aicinām aizmirst visu no iepriekš teiktā – ja neesi saņēmis vai saņēmusi savu numuru kādā no EXPO dienām, tad uz pasākumu ierodies pēc iespējas laicīgāk, lai pirms-starta-stresam nepievienojas vēl panika vai paspēsi izstāvēt rindu un tikt līdz starta koridoriem, jo pieredze rāda, ka tā var gadīties, ja gana daudzi atliek šo procesu līdz pēdējam mirklim. 🙂

Noderīga informācija

  • Tavu dalībnieka numuru var izņemt Tavā vietā arī kāds draugs vai ģimenes loceklis
  • Viens cilvēks var izņemt numurus visai ģimenei vai skrējēju grupai
  • Ja esi jau izņēmis/izņēmusi savu numuru kādā no EXPO dienām, tad pasākuma dienā uz reģistrāciju vairs nav jādodās – Tev jau ir viss nepieciešamais startam 🙂 .
  • Arī pasākuma laikā ir iespējams reģistrēties pasākumam un uzreiz arī saņemt savu starta numuru.

© All rights reserved. Skrien Latvija.