Lielākais skriešanas seriāls Baltijā, kas 2017. gada sezonā kopā pulcējis nepilnus 30 000 dalībniekus, kā arī tūkstošiem atbalstītāju un skatītāju visa gada garumā!

Bigbank Skrien Latvija seriāls 2018. gadā norisināsies sākot ar aprīli līdz pat oktobrim astoņās skaistās Latvijas pilsētās: Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā. Seriāla mērķis ir iedvesmot ik vienu Latvijas iedzīvotāju pievērsties aktīvam dzīvesveidam, stiprināt sportiskas tradīcijas ģimenēs, kā arī atrādīt Latvijas skaistākās pilsētas un to bagātības.

Bigbank Skrien Latvija seriāls iedvesmo. Tas ir iedvesmojis arī mani rādīt piemēru savai ģimenei ar centību, apņēmību un vēlmi sportu ieviest kā ikdienas sastāvdaļu. Tas ir palīdzējis mums kļūt ne tikai veselākiem un stiprākiem garā, bet arī stiprinājis mūsu ģimenes saikni un ir devis lielisku iespēju bērnos radīt interesi un arī praktisku pieredzi dzīvē ārpus Rīgas robežām. Tas ir piedzīvojums kuru katru gadu sagaidām ar sajūsmu!

— Sandijs Pinkulis, Sportland Latvija vadītājs

Mēs esam tik spēcīgi, cik spēcīgi ir mūsu partneri un cilvēki apkārt. Tieši tāpēc, mums ir prieks, ka seriālu atbalsta spēcīgi uzņēmumi ar vienotu mērķi iekustināt Latviju.

Noteikti gribam pateikt paldies par atbalstu, kā arī iesaisti seriāla organizēšanā visiem mūsu partneriem, kā arī, iedrošināt ik vienu uzņēmumu kļūt par daļu no pasākuma vai nu iesaistoties ar atbalstu vai organizējot dalībnieku komandas.