Maratona izmaksas

Maratona izmaksas

Nauda var būt tikpat spēcīga kā ierobežot jūsu skriešanas mērķus. Maksa par pievienošanos maratonam ierobežo skriešanas mērķus. Jūs vēlaties izvairīties no tā, ka jūsu mērķus ierobežo nauda. Par laimi, dalības maratonā izmaksas nav lielas. Citiem vārdiem sakot, tas ir pieejams.

Pievienojoties maratonam, jūs apsverat dažas lietas. Padomājiet par ieejas maksu vai reģistrācijas maksu, ceļa izdevumiem, ritošo aprīkojumu vai aprīkojumu un apmācību. Kopējās izmaksas būs atkarīgas no jūsu maratona un tā atrašanās vietas. Summu, ko sportisti maksās, nosaka maratona organizatori. Ja pievienosities vietējiem vai zemiem maratoniem, maksa būtu aptuveni 50–60 USD. Tas ir diezgan maz. Lielākiem vai slaveniem maratona pasākumiem ir augstāka maksa nekā vietējiem pasākumiem. Faktiski dažos maratona pasākumos to dalībniekiem ir jāiemaksā vismaz USD 300,00 par labdarību, pirms viņi var iekļūt konkrētajā pasākumā.

Izmaksu ietekmē arī izvēlētā maratona pasākuma norises vieta. Protams, tas daudz ko nozīmēs, vai jūs veicat vietēju vai starptautisku maratonu. Starptautiskajos maratona pasākumos jums būs jārezervē 2 lidojumi turp un atpakaļ. Jo tālāk, jo dārgāk maksāsi. Ja pievienojaties vietējam maratona pasākumam, jūs maksājat daudz mazāk par transportu.

Neatkarīgi no ieejas maksas, maratona pasākuma veida (lielākais vai mazais), maratona norises vietas (nacionālais vai starptautiskais), sagatavoties maratonam nav daudz. Jums ir jāiegādājas ritošā daļa un aprīkojums. Protams, jūs vēlaties iegādāties atbilstošu apģērbu, bet tas nenozīmē dārgu skriešanas apģērbu. Jums, iespējams, pat ir pāris pienācīgas ritošās daļas. Tomēr ritošā daļa nav dārga. Arī aprīkojums ir diezgan pieņemams. Visvairāk pirktais skriešanas aprīkojums ir pulkstenis ar GPRS. Tas arī ir atkarīgs no jūsu gaumes un vēlmēm ar pulksteņiem. Šāda veida lietas ir atkarīgas no jūsu estētiskām izjūtām. Tas var būt lēts. Tas var būt arī dārgs, kā vēlaties.

Visbeidzot, jums ir maratona treniņš. Ir nepieciešams apsvērt šo jautājumu. Jūs vienkārši nepievienojieties maratonam bez atbilstošas apmācības. Maratona treniņu grafiks vai maratona programmas nav dārgas. Jūs to varat iegādāties par mazāk nekā 100,00 USD. Apmācība notiek dažādos laika posmos. Ir apmācības 12 nedēļas un 16 nedēļas. Daži trenējas vairākus mēnešus pirms Lielās sacīkstes, īpaši iesācēji. Neatkarīgi no tā, kāda līmeņa jūs esat sportists, jūs varat pilnībā nodot savu pārliecību savam trenerim vai trenerim, lai viņš jūs labi un labi apmācītu. Maratona treniņu grafikā ir programmas, kas piemērotas iesācējiem, vidējiem un pieredzējušiem sportistiem. Jūsu ziņā ir noteikt, kurā kategorijā jūs piederat.

Skots Petersens ir Marathon Guru Pty Ltd rīkotājdirektors — oficiālā maratona treniņu programma 2012. gada Kadberijas maratonam un 2011. gada Sidnejas skriešanas festivālam.

Diēta, motivācija un pareizais maratona treniņu grafiks nodrošinās jums priekšrocību jūsu skriešanas sporta centienos. Nav nekā fundamentālāka kā sagatavoties sacensībām. Lai iegūtu maksimālu 5 km, 10 km, pusmaratona un maratona treniņu, Skots Petersens aicina jūs pieredzēt labāko tiešsaistes apmācību iesācējiem, vidējiem un pieredzējušiem skriešanas sportistiem. Marathon Guru ir gatavs palīdzēt jums sasniegt jūsu mērķi.

Maratons